KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14155377
nr 1415 5377
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 65x53cm, yttermått inklusive ram: 74x62cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:40:26
26/8 22:33:19
150 kr
30/8 18:32:04